• Streetbalistky na najvyššej priečke

• 4. 3. 2024
            • Základná škola Malinovského na Šípku organizovala v dňoch 27.-28. februára okresný turnaj v streetbale, na ktorom sa zúčastnili aj naše družstvá chlapcov a dievčat. Chlapci v zložení Peťo Petrík, Matúš Šiška, Michal Tvrdík, Roman Hudec, Matej Grenčík a Filip Foltán obsadili na okresnom kole pekné štvrté miesto.

Dievčatá v zložení Simonka Morávková a sestier Kamily a Izabely Pufflerovej prešli turnajom bez jedinej prehry a zaslúžene postúpili na regionálne kolo, ktoré sa bude konať v Handlovej. Dievčatám držíme palce a všetkým športovcom ďakujeme za peknú a úspešnú reprezentáciu našej školy.

• Zápis 2024/2025

• 5. 3. 2024
            • Milí rodičia predškolákov,

elektronická registrácia na zápis do 1.ročníka v školskom roku 2024/2025 je spustená TURegistrovať sa dá do polnoci 25.03.2024.

Zároveň pozývame na stretnutie pre záujemcov o zápis, ktoré sa uskutoční zajtra 06.03.2024 v multifunkčnej miestnosti v základnej škole od 16:00. Teší sa na Vás vedenie školy a zástupcovia rodičov.

Viac informácii k zápisu a všetky dôležité dátumy nájdete TU.

Tím CZŠ s MŠ Jána Krstiteľa

• Športujeme v škole spoločne!

• 1. 3. 2024
            • Počas piatkových popoludní je v našej škole stále živo a dvere telocvične sú otvorené nielen pre deti. Celé rodiny odolávajú mäkučkému gauču, či teplému domovu a rozohrejú svoje telá poriadnym turnajom volejbalu alebo iným športom. Je to priestor na lepšie spoznávanie, radosť aj vypustenie pary po celom týždni. Viaceré ročníky zažili tento osviežujúci spoločný cas, a tak sa nechajme aj my inšpirovať a využime nasledujúce termíny.  Športu zdar!

Každý ročník ma pridelený termín, aby sme sa do telocvične pomestili. Už viete kedy môžete oprášiť svoje halovky? :)

Viac o projekte: https://czsjk.edupage.org/a/sportujeme-spolocne