• Skutočne zdravá škola

• Naša škola je zapojená do projektu Skutočne zdravá škola. Viac informácií o projekte a iných zapojených školách nájdete TU.

• Od semínka k rostlince

• 17.04.2024 09:17
            • Církevní mateřská školka Jána Krstiteľa je v programu velmi krátce a ačkoliv akční tým každý měsíc řeší mnoho drobných krůčků i podstatných událostí a dělá co může, tak to nestačí. Učitelé jsou denní rutinou dost vytížení a implementovat do zaběhnutého režimu školky další informace a aktivity se zdá mnohdy obtížné, vyčerpávající či dokonce demotivující. A proto je třeba budovat komunitu a hledat pro začátek posily i jinde - mezi rodiči. Podstatou totiž je být aktivní, neustrnout, nenechat se odradit a překonat překážky, stud či předsudky a dětem zprostředkovat informace zážitkem. Doslova si ze semínek vypěstovat zdravé rostlinky.