• Akadémia pre rodičov - Pozvánka

• 17. 4. 2024
            • Tentokrát sa rodičom prihovorí Renáta Ocilková. Dotkne sa témy "Problém identity (nielen u mladých)". Stretneme sa 25. apríla 2024 o 16:00 v multifunkčnej. Ste srdečne pozvaní!

• Vo Zvolene za králikom Eduardom

• 15. 4. 2024
            • V utorok 09.04. naši galantne oblečení prváci vycestovali do Zvolena za kultúrou. Navštívili sme krásne Divadlo J. G. Tajovského, aby sme na vlastné oči videli a vlastné uši počuli výbornú hru americkej autorky Kate DiCamillo: Zázračná cesta králika Eduarda. Nesie v sebe dôležité posolstvo ako sa uvádza priamo v popise : "Králik Eduard je obľúbenou porcelánovou hračkou malej Alice. Dievča ho neustále rozmaznáva a zahŕňa nekonečnou láskou a pozornosťou. Malý králik si užíva rozmarné radosti života v domácnosti rodiny Tulaneovcov. Svoje šťastie si však veľmi neváži a všetko okolo seba považuje za absolútnu samozrejmosť. Až dokým mu nevinný výlet na zaoceánskej lodi neobráti život celkom hore labkami." Predstavenie a celý výnimočný deň si nesieme ďalej v srdci!

• Geografia na 2.stupni inak

• 11. 4. 2024
            • Naši piataci si zakúsili na vlastnej koži, že opakovanie na geografii môže byť aj nezvyčajné. Púšte na mape sa vytvoria vďaka piesku, kvety a listy predstavujú tropické lesy a stepi zas rôzne druhy tráv. Prepojenie čerstvého vzduchu, prírodnín s vyučovaním má pozitívny vplyv aj na dobrú náladu a sústredenie detí.

• Beh oslobodenia

• 8. 4. 2024
            • Naša škola sa úspešne zúčastnila Behu oslobodenia, ktorý sa konal 3. apríla 2024 v rámci osláv 79. výročia oslobodenia mesta Partizánske. Umiestnili sme sa medzi školami na štvrtom mieste s počtom bodov 6, škola na treťom mieste mala o jeden bod viac.

K pekným individuálnym výsledkom gratulujeme našim športovcom:

• najmladšia kategória Chlapcov 2015,2016,2017
                2.miesto Emil Hlbočan