• Náš tím

NÁŠ TÍM

Vedenie školy

Zriaďovateľ: Koinónia Ján Krstiteľ - Oáza Sklené

Zodpovedný za KJK  -  ThLic. Vladimír Beregi, PhD.

Riaditeľka školy  -  Mgr. Daniela Gubková

Správna rada

Správna rada je orgánom zriaďovateľa povereným riadením školy. Správna rada zodpovedá najmä za vnútornú legislatívu školy, finančné plánovanie a rozvoj materiálno-technického a personálneho zabezpečenia školy, výber, podporu a kontrolu práce riaditeľa a vedenia školy. Členstvo v Správnej rade je považované za čestné, činnosť členov Správnej rady je vykonávaná bez nároku na odmenu.

Členovia Správnej rady školy:

Vladimír Beregi – člen, zriaďovateľ, zodpovedný za duchovné vedenie v škole.

Ondrej Grenčík – člen, manažér školy, zodpovedný za strategické plánovanie, finančný manažment a personálnu oblasť.

Jana Grenčíková – člen, zodpovedná za vnútornú koncepciu školy, celoškolské aktivity a spoluprácu s rodičmi.

Daniela Gubková – člen, zodpovedná za pedagogické otázky, zástupca vedenia školy.

Mário Káčer – člen, zodpovedný za materiálno-technické zabezpečenie školy.

Janka Karlíková – člen, zodpovedná za hospodárske otázky a administratívu.

Pavol Šiška – člen, zodpovedný za materiálno-technické zabezpečenie školy.

Rada školy

Rada školy je zriadená podľa § 57 ods. 2 zákona č. 596/2003 Z.z. o štátnej správe v školstve
          a školskej samospráve. Je iniciatívnym, poradným orgánom, ktorý presadzuje záujmy žiakov, rodičov, pedagogických aj nepedagogických zamestnancov v oblasti výchovy a vzdelávania.

Členovia rady školy:

Juraj Krasula – predseda Rady školy, zástupca rodičov.

Jana Karlíková – podpredseda Rady školy, zástupca zriaďovateľa.

Vladimír Beregi – člen, zástupca zriaďovateľa.

Zuzana Galiovská – člen, zástupca rodičov.

Marianna Pisárová – člen, zástupca rodičov.

Silvia Horváthová – člen, zástupca nepedagogických pracovníkov.

Natália Nová – člen, zástupca pedagogických pracovníkov.

Administratíva

Ing. Silvia Horváthová  - administratíva, účtovníctvo