• Manuál pre žiaka

• Manuál pre žiaka k online vzdelávaniu

• Rozvrh: Dostal si rozvrh online vzdelávania. Ak ho nemáš, nájdeš ho na stránke školy tu.

Čas:

• Priprav sa na vyučovanie. Tak ako sa pripravuješ na hodiny, keď chodíš do školy, rovnako sa pripravuj aj na tie, ktoré prebiehajú online. Nezabudni na svoje domáce úlohy.
        • Opakovanie - po hodine si nezabudni zopakovať, o čom ste sa s učiteľom rozprávali.
        • Netráv pri počítači veľa času - keďže aj tvoje hodiny sú teraz na počítači, skús sa dnes zahrať trochu inak - spoločenskú hru, zacvič si...

Účasť na hodine

• Máš sa ako pripojiť? Ak nemáš počítač, použi svoj telefón.
        • Účasť na hodine je povinná, rovnako ako v škole.

Počas hodiny:

• Nebuď rušený - ak sa dá, snaž sa, aby ťa rozpyľovalo čo najmenej vecí
          • vypni televízor, rádio
          • zavri ostatné programy na počítači
          • vysvetli ostatným členom rodiny, že budeš mať hodinu
        • Počúvaj, čo ti hovorí učiteľ - keď ťa poprosí, aby si si zapol mikrofón/kameru
        • Zapájaj sa do priebehu hodiny - odpovedaj na otázky učiteľa. Ale nezabudni sa prihlásiť!

Pomoc:  ČO JE NAJDÔLEŽITEJŠIE - AK MÁŠ AKÝKOĽVEK PROBLÉM, NEBOJ SA POPROSIŤ O POMOC! :)